tahıl değirmeni

Alapros

Alapros, ürettiği makineler ve ürettiği fabrikalar aracılığıyla tahıl öğütme/ işleme teknolojilerinde entegre çözümler sunan profesyonel bir şirkettir.

Mehmet Alapala ve Semih Alapala tarafından kurulan Alapros’ da tasarım, otomasyon, un öğütme makinesi ve ekipmanları üretimi ve öğütme sektöründe insanlara yardım etme tutkusunu paylaşan teknik deneyimli kişilerden oluşan deneyimli bir ekip yer alıyor.

Alapros, tüm ürün, hizmet ve süreçlerini, küresel liderlik amacıyla tasarlıyor ve markası "inovasyonun bir kelimeden öte" olduğuna inanan, yenilik ve üretim tutkusuyla yaşayan deneyimli bir ekipten oluşmaktadır..

Alapros, un öğütme makineleri ve ekipmanlarının özel geliştirme ve imalatından entegre çözümlerle ürün ve hizmetler sunmaktadır; tasarım, diyagram, otomasyon ve devreye alma gibi. "Ar-Ge ilk" üretim / yönetim yaklaşımı ile sanayi 4.0 uygun fabrika ve rekabetçi ürünler üretmek için uzman iş gücü ile mükemmellik için çalışıyoruz.

Kurumsal Felsefemiz

Alapros misyonunu destekleyen ürünler yaratmak için teknoloji, bilim ve sanata odaklanır.

Alapros olarak misyonumuzdan ilham alıyor ve yönlendiriliyoruz; geliştirilmiş beslenme ve gıda güvenliği sağlamak, sürdürülebilir gıda üretimini teşvik ve açlığı sona erdirmek için. Stratejik odak noktamız, teknolojik yeniliklerle değirmencilik işini desteklemektir.

Azalan doğal kaynaklarla değişen dünyada tüm ürünlerimizin ve sistemlerimizin sürekli iyileştirilmesi yaklaşımı ile yüksek rekabet gücüne sahip olmak ve Alapros ürünlerini kullanan tüm müşterilerimize yüksek karlılık ve verimlilik avantajı sağlamak.

un değirmeni
değirmen tesisi